Děkujeme společnosti Edwards

Děkujeme společnosti Edwards
28. srpna 2016 | Brno, Akce
Film Moc myšlenky může přinést inspiraci každému i zaměstnancům různých společností. Poprvé jsme se o tom přesvědčili ve společnosti Edwards Vacuum v Brně.
Dne 16. 8. 2016 v nočních hodinách jsme poprvé dostali příležitost představit film Moc myšlenky ve firemním prostředí. Jsme moc rádi, že se tak stalo zrovna ve společnosti Edwards Vacuum a jejích kancelářích ve Spielberk Office v Brně.

Zapadající slunce udělalo k pormítání filmu krásnou kulisu. To vše doplnilo příjemné prostředí relaxační a odpočinkové místnosti - Edwards Club Room. Zaměstnanci, kteří trpělivě čekali na promítání po skončení pracovní doby, byli skvělí a měli spoustu otázek v následné besedě s osobnostmi a tvůrci filmu.

PK1B6923.jpg PK1B6931.jpg  

Jsme rádi, že jsme mohli uvítat jak Filipa Peštu - autora filmové hudby, tak Suverena - slovenského rappera a osobnost filmu, který za námi přijel rovnou z letiště ve Vídni po osmihodinovém letu z New Yorku. Beseda k filmu byla příjemná a inspirativní a i autoři filmu - Jaromír Kučera a Markéta Tichá si večer moc užili.

PK1B6938.jpgPK1B6960.jpg

Děkujeme všem účastníkům za zájem o tuto nevšední akc. Děkujeme také společnosti Edwards Vacuum za možnost besedu k filmu uspořádat a za finanční příspěvek, který díky nim putuje na podporu a rozvoj projektu Moc myšlenky.

Chcete takovou akci uspořádat i ve své společnosti? Napište nám na info@mocmyslenky.cz a my se s vámi rádi domluvíme na termínu a detailech.
Máme nové webové stránky
27. června 2016 | Novinky
Ještě nedávno jsme teprve domlouvali, jak by asi měl web vypadat a fungovat. Dnes jsme moc rádi, že jsme za velké pomoci společnosti puxdesign spustili nový web k projektu Moc myšlenky.
Pohádka jménem Lucerna
18. května 2016 | Akce, Praha
Na začátku jsme se zdráhali pořádat pražskou premiéru filmu v Lucerně v Praze, protože, řekněme si to narovinu - je to velké, krásné a také příliš svazující. :) Nakonec nás ale osud neminul...