Pohádka jménem Lucerna

Pohádka jménem Lucerna
18. května 2016 | Akce, Praha
Na začátku jsme se zdráhali pořádat pražskou premiéru filmu v Lucerně v Praze, protože, řekněme si to narovinu - je to velké, krásné a také příliš svazující. :) Nakonec nás ale osud neminul...
Pražskou premiéru jsme uspořádali v kině Aero. Bylo to skvělé a moc jsme si to užili. Jednou z osobností filmu, jak víte, je také Ctirad Hemelík. Ctirad byl na premiéře v Aeru přítomen a během večera jen tak pronesl: "Chci se zeptat. Zítra máme velkou akci v Lucerně - Šťastné Česko. A chtěli bychom tam promítat film. Váš film. Je to možné?"

"Samozřejmě, že je to možné!! Že se vůbec ptáte!?" zněla naše odpověď.

Ovšem to znamenalo, že po premiéře v Aeru pojedeme z Prahy do Brna, protože jsme s sebou měli i naše kluky ze štábu. No a pak hned na druhý den budeme absolvovat cestu zpět z Brna do Prahy. Dálnice neustále zúžená a mírně rozdrkotaná, ale Lucerna čeká! :)

Sál kina Lucerna je opravdu nádherný. K tomu to obrovské plátno a... ten zvuk!! Prostě pecka! Moc jsme si toto promítání užili. Někteří diváci se za námi po promítání stavili a podělili se o své pocity. Jsme moc rádi, že se film dostal k dalšímu publiku a přejeme i vám spoustu splněných snů na vaší životní cestě.

M + J

20160518_203809.jpg  20160518_203702.jpg  20160518_191135.jpg
Děkujeme společnosti Edwards
28. srpna 2016 | Brno, Akce
Film Moc myšlenky může přinést inspiraci každému i zaměstnancům různých společností. Poprvé jsme se o tom přesvědčili ve společnosti Edwards Vacuum v Brně.
Máme nové webové stránky
27. června 2016 | Novinky
Ještě nedávno jsme teprve domlouvali, jak by asi měl web vypadat a fungovat. Dnes jsme moc rádi, že jsme za velké pomoci společnosti puxdesign spustili nový web k projektu Moc myšlenky.