Ctirad Hemelík

Ctirad Hemelík
Pořadatel kulturních a spirituálních akcí

V Česku není jiného člověka, který by měl tolik prvotřídních kontaktů v oblasti spirituálního rozvoje osobnosti. To dokázal i v roce 2014, kdy po sedmiletém vyjednávání konečně do Česka přivezl předního světového duchovního učitele Deepaka Chopru.

V roce 2006 založil obecně prospěšnou společnost Felicius, která se zaměřuje na organizaci kulturních akcí, pořádání seminářů, přednášek a festivalů. V rámci svých aktivit dosud uspořádal přes 1900 akcí (semináře, přednášky, konference, veletrhy, festivaly atd…) v České republice, Německu, Polsku, Slovensku a Maďarsku, kde se prezentovalo více než 430 významných osobností z celého světa.

Profesně spolupracuje mimo jiné s prestižním PRAGUE BUSINESS CLUBem.

Podílí se na projektu Petra Vachlera „Tajemství a smysl života“, ve kterém se duchovních učitelů z celého světa ptají na otázku: Co je smyslem života? Jako producent se podílel na vzniku audiovizuálního představení Šivovo kolo života a je pořadatelem Festivalu Evolution na pražském Výstavišti.

Aby toho nebylo málo, aktivně se již několik let věnuje projektu ProRegiony, který podporuje regionální podnikatele v jejich aktivitách.
 

Oficiální web: www.ctiradhemelik.cz/
Facebook: www.facebook.com/ctirad.hemelik
Google+: http://bit.ly/28Wo6Ee​
Twitter: twitter.com/@CtiradHemelik
LinkedIn: www.linkedin.com/in/ctiradhemelik

Další osobnosti

Tvůrci a filmový štáb Markéta Tichá Suvereno Margareta Křížová