Markéta Tichá

Markéta Tichá
Spoluautorka filmu Moc myšlenky a poradkyně v osobním rozvoji
Markéta Tichá je zakladatelkou Cloud 9 Institute v Brně, který se zabývá vzděláváním v oblasti zdraví, zdravého životního stylu a pozitivního myšlení. Je vyhledávanou poradkyní v osobním rozvoji se specializací na New Age filozofii a práci s myslí. Patří do mladé generace odborníků zabývajících se vlivem myšlenek na lidskou existenci.

Neustálé dokazování, že naprosto cokoli je možné a že lidský potenciál nezná hranic, se stalo náplní jejího života. Po letech úspěšné kariéry v korporátním světě se rozhodla jít vlastní cestou a pod záštitou své vlastní společnosti otevřela Cloud 9 Institute, jehož odborníky spojuje víra v sílu myšlenky, v medicíně také psychosomatika.

Její motto zní: „Nezáleží na tom, co se děje, ale jak na danou situaci zareagujete." Věří, že teprve neustálým rozvojem sebe sama člověk nachází své pravé já. Jako jediná v Česku a na Slovensku v roce 2012 úspěšně dokončila 13 měsíční kurz sebepoznání u světově uznávaného odborníka na lidskou mysl a přispěvatele do knihy „Tajemství“ Boba Proctora.
 
Oficiální web: www.cloud9institute.cz
www.marketa-ticha.cz
Facebook: www.facebook.com/Cloud9Institute
www.facebook.com/OfficialMarketaTicha
Youtube: http://bit.ly/28Zb7Ee​
www.youtube.com/SimplyMyOwnSpace
LinkedIn: www.linkedin.com/in/marketaticha

Další osobnosti

Tvůrci a filmový štáb Suvereno Margareta Křížová Ctirad Hemelík